Wimbledon: Roger Federer - Adrian Mannarino. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Roger Federer i Adrian Mannarino zmierzą się w meczu pierwszej rundy turnieju Wimbledon. Obaj tenisiści mają bogatą historię bezpośrednich starć, ale zawsze górą był doświadczony Szwajcar. Relacja i wynik na żywo meczu Roger Federer - Adrian Mannarino od godz. 15:45 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne tenisowe emocje w tym roku! Tym razem przeniesiemy się na trawiaste korty Wimbledonu, gdzie w pierwszej rundzie turnieju Roger Federer zmierzy się z Adrianem Mannarino.


Oczywistym faworytem jest rozstawiony z "6" Federer. Szwajcar liczy, że z każdym dniem turnieju będzie coraz lepszy, ale nawet nieco słabsza dyspozycja w pierwszej rundzie nie powinna mu przeszkodzić w zwycięstwie. Z Mannarino mierzył się sześciokrotnie, za każdym razem triumfując. Dwa zwycięstwa przypadły właśnie na turniej Wimbledon (2011, 2018).


ZOBACZ TAKŻE: Czołowa tenisistka zrezygnowała z występu na igrzyskach


Wtorkowy mecz będzie 22. występem w Wimbledonie dla Federera. Szwajcar jest rekordzistą jeśli chodzi o liczbę zwycięstw w turnieju, bowiem ma ich na koncie aż osiem. W tym roku nie jest typowany jako faworyt, a w tej roli widzi się raczej Novaka Djokovica. Czy tenisista z Bazylei udowodni wszystkim, że za wcześnie postawiono na nim krzyżyk? Przekonamy się już w pierwszym meczu w jego wykonaniu.


Relacja i wynik na żywo meczu Roger Federer - Adrian Mannarino od godz. 15:45 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie