Euro 2020. Ukraina - Anglia 0:2. Gol Harry'ego Maguire'a

Harry Maguire zdobywa bramkę na 3:0 w ćwierćfinale z Ukrainą.

Druga połowa ćwierćfinału Euro 2020 Ukraina - Anglia, rozgrywanego na Stadionie Olimpijskim w Rzymie, rozpoczęła się od mocnego uderzenia Brytyjczyków, którzy podwyższyli prowadzenie na 2:0.

Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia reprezentacji Anglii. Po dośrodkowaniu Luke'a Shawa z rzutu wolnego do piłki w polu karnym doszedł Harry Maguire, który wygrał pojedynek główkowy z Mykołą Matwijenko i wbił piłkę do bramki Heorhija Buszczana.

Euro 2020 to najważniejsza piłkarska impreza tego roku. Turniej z udziałem 24 drużyn jest rozgrywany od 11 czerwca do 11 lipca w jedenastu miastach: Rzymie, Baku, Kopenhadze, Sankt Petersburgu, Bukareszcie, Amsterdamie, Glasgow, Sewilli, Budapeszcie, Monachium i Londynie. Reprezentacja Polski, prowadzona przez trenera Paulo Sousę, udział w turnieju zakończyła na fazie grupowej.