ME U-17 siatkarzy: Polska - Czechy. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Reprezentacja Polski do lat 17 siatkarzy zmierzy się z Czechami w meczu fazy grupowej mistrzostw Europy tej kategorii wiekowej. Biało-Czerwoni w tegorocznej edycji wygrali już dwa mecze. Czy dołożą kolejne zwycięstwo? Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Czechy od godz. 15:00 na Polsatsport.pl.

Reprezentacja Polski siatkarzy nie zatrzymuje się! Po seniorskich zmaganiach Biało-Czerwonych w Lidze Narodów i Memoriale Wagnera przyszedł czas na występy ich młodszych kolegów z kategorii U-17. Polacy prowadzeni przez trenera Konrada Copa zagrają z Czechami w meczu czwartej kolejki mistrzostw Europy.


Na start Biało-Czerwoni przegrali z Włochami 0:3, ale w dwóch następnych kolejkach nie mieli większych problemów z Austrią (3:1) i Serbią (3:1).

 

ZOBACZ TAKŻE: "Chcemy już lecieć i poczuć zapach Japonii". Vital Heynen przed IO w Tokio


Najlepiej punktującym zawodnikiem w tym ostatnim spotkaniu był Mateusz Jańczyk, który zdobył łącznie 23 punkty. Skutecznością imponował także inny przyjmujący Stanisław Chaciński, którzy zdobył 20 punktów. Także oni powinni być liderami Biało-Czerwonych w kolejnym meczu.


Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Czechy od godz. 15:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie