KSW 62: Ceremonia ważenia. Transmisja TV oraz stream online

Sporty walki
KSW 62: Ceremonia ważenia. Transmisja TV oraz stream online
fot. PAP
Podczas gali KSW 62 Szymon Kołecki zmierzy się z Akopem Szostakiem.

W sobotni wieczór podczas KSW 62 odbędzie się dziewięć pojedynków z udziałem efektownie walczących zawodników. Zanim staną przeciwko sobie w klatce, spotkają się twarzą w twarz podczas oficjalnej ceremonii ważenia. Transmisja w Polsacie Sport News oraz na Ipla.tv i Polsatsport.pl od godziny 18:00.

W main evencie niepokonany w KSW Szymon Kołecki (9-1, 8 KO) zmierzy się z Akopem Szostakiem(4-3, 3 KO). Pojedynek mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów z podwójnym złotym medalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce ma na celu rozwiązanie wieloletniego konfliktu.

 

Kołecki dzień przed oficjalną ceremonią ważenia przyznał, że czuje się bardzo dobrze. - Ja osobiście nie miałem dużo do zbijania, było to 6 lub 7 kilogramów. Nie jest to super duża dawka, jednak zostawiam to zawsze na dwa dni - stwierdził.

 

ZOBACZ TAKŻĘ: Szymon Kołecki odpowiedział Akopowi Szostakowi! "Na tę propozycję zareagował agresywnie"

 

Podczas nadchodzącej gali w klatce ponownie pojawi się Andrzej Grzebyk (17-4, 10 KO), który wraca po dramatycznej kontuzji nogi doznanej podczas walki z Mariusem Zaromskisem (23-9, 16 KO). Grzebyk podejmie próbę rewanżu za pechową porażkę z byłym mistrzem organizacji DREAM. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej. 

 

Nie zabraknie też debiutu formule MMA. Jeden z najlepszych polskich kickbokserów Tomasz Sarara (0-0) zawalczy z Vladimirem Tokiem (0-1). Zawodnicy w przeszłości mieli okazje mierzyć się ze sobą, jednak miało to miejsce w ringu. Starcie w formule MMA zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej.

 

Podczas piątkowego ważenia przekonamy się, czy wszyscy zawodnicy zmieszczą się w swoim limicie.

 

Transmisja oficjalnej ceremonii ważenia od godziny 18:00 w Polsacie Sport News na Polsatsport.pl i Ipla.tv.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie