Ivan Gazidis ma nowotwór gardła. AC Milan wydał komunikat

Piłka nożna
Ivan Gazidis ma nowotwór gardła. AC Milan wydał komunikat
fot. PAP
Ivan Gazidis od 1 grudnia 2018 roku jest dyrektorem generalnym AC Milan

U Ivana Gazidisa zdiagnozowano nowotwór. Jak informuje AC Milan, lekarze wierzą w pełny powrót do zdrowia głównego dyrektora klubu.

U byłego szefa wykonawczego Arsenalu zdiagnozowano nowotwór gardła. Potrzebna mu będzie terapia w wyspecjalizowanej klinice. Jak można przeczytać w oficjalnym stanowisku klubu, jest spora szansa na powrót Gazidisa do zdrowia. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Olivier Giroud nowym piłkarzem AC Milan

 

- Oczywiście nie ma dobrego momentu, by otrzymać taką diagnozę, jednak mam łatwą do wyleczenia formę nowotworu i pozytywną opinię lekarzy. Mam światowej klasy opiekę medyczną, oraz wsparcie moich najbliższych, a także ludzi z klubu - mówi główny dyrektor Milanu.

 

W swojej wypowiedzi Gazidis odniósł się również do obecnej formy "Rossonerich":

 

- Mamy bardzo silną drużynę - nie tylko na boisku, ale też poza nim. Jestem pewny, że w nadchodzących tygodniach, poprowadzą klub ku lepszemu. Do zobaczenia wkrótce i jak zawsze: "Forza Milan" - podsumował. 

 

 

Gazidis na scenę światowego futbolu wszedł już w 1994 roku, kiedy wstąpił do - wtedy nowopowstałej - Major League Soccer. W 2001 roku został tam zastępcą komisarza. Na Stary Kontynent przeniósł się siedem lat później, kiedy stał się komisarzem generalnym Arsenalu. Do Włoch trafił pod koniec 2018 roku, obejmując stanowisko głównego dyrektora AC Milan.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie