Tokio 2020: Majchrzak - Kecmanović. Relacja i wynik na żywo

Inne

Kamil Majchrzak i Miomir Kecmanović powalczą o awans do drugiej rundy, jeśli chodzi o tenisowe zmagania mężczyzn podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Relacja i wynik na żywo od godziny 07.00 na Polsatsport.pl.

Zarówno Polak, jak i Serb niedawno rywalizowali na kortach Wimbledonu. Majchrzak odpadł w ostatniej rundzie kwalifikacji, w której 3:1 wygrał z nim Marcelo Tomas Barrios Vera. Z kolei Kecmanović rywalizował w turnieju głównym, z którym pożegnał się po swoim drugim spotkaniu, przegrywając po pięciosetowym boju z Roberto Bautista-Agutem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tokio 2020: Kiedy startują Polacy?

 

Majchrzak i Kecmanović w przeszłości rywalizowali ze sobą trzykrotnie. Dwukrotnie triumfował Serb, a raz Polak. W ostatnim meczu 3:0 wygrał Kecmanović, który wyeliminował tenisistę z Piotrkowa Trybunalskiego z Australian Open w 2021 roku. 

 

Igrzyska olimpijskie w Tokio, w związku z pandemią koronawirusa, zostały przełożone z 2020 na 2021 rok. W igrzyskach weźmie udział ponad 200 reprezentantów Polski, którzy powalczą o medale najważniejszej imprezy sportowej roku.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Miomir Kecmanović od godziny 07.00 na Polsatsport.pl.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie