Tokio 2020: Pewna wygrana Piotra Kantora i Bartosza Łosiaka na otwarcie

Inne
Tokio 2020: Pewna wygrana Piotra Kantora i Bartosza Łosiaka na otwarcie
fot. PAP
Piotr Kantor i Bartosz Łosiak od wygranej rozpoczęli udział w fazie grupowej igrzysk olimpijskich w Tokio

Siatkarze plażowi Piotr Kantor i Bartosz Łosiak od wygranej rozpoczęli udział w fazie grupowej igrzysk olimpijskich w Tokio. W pierwszym spotkaniu grupy F pokonali duet japoński Yusuke Ishijima, Katsuhiro Shiratori 21:15, 21:14.

Spotkanie trwało tylko 38 minut, biało-czerwoni mieli zdecydowaną przewagę nad rywalami.

 

Zobacz także: Ondrej Perusic z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19

 

Kantor i Łosiak w 2018 roku byli liderami światowego rankingu. W kolejnych latach wielokrotnie na drodze stawały im kontuzje. Sytuacji nie ułatwiła im także spowodowana pandemią COVID-19 roczna przerwa w startach w imprezach World Tour, podczas których można było zdobyć punkty do olimpijskiego rankingu. W związku z tym wszystkim praktycznie do ostatniej chwili walczyli o przepustkę na igrzyska w Tokio.

 

W igrzyskach w stolicy Japonii wystąpi również duet Grzegorz Fijałek, Michał Bryl. Ich pierwszymi rywalami w grupie E będą o godz. 9 czasu polskiego Marokańczycy Mohammed Abicha i Zouheir Elgraoui. 

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

psl, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie