Tokio 2020. Siatkówka kobiet: USA - Argentyna. Relacja i wynik na żywo

Inne

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych zmierzy się z Argentyną w meczu pierwszej kolejki turnieju siatkówki kobiet podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Jak przebiegać będzie jedno z pierwszych niedzielnych spotkań na olimpijskim parkiecie? Relacja i wynik na żywo meczu USA - Argentyna od godz. 4:05 na Polsatsport.pl.

Amerykanki uznawane są za faworyta niedzielnego spotkania. W tegorocznej Lidze Narodów nie miały sobie równych. W meczu finałowym pokonały Brazylię i po raz trzeci z rzędu zwyciężyły prestiżowe rozgrywki. Od ostatniego spotkania rozegranego w Rimini, miały niespełna miesiąc na odpoczynek przed zmaganiami podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. W kontekście turnieju olimpijskiego reprezentacja USA znajduje się w ścisłym gronie faworytów do złota.

 

Zobacz także: Vital Heynen: Złoto? Nie obiecuję, ale medal tak!

 

Przed wylotem do Tokio Argentynki zdołały rozegrać trzy mecze towarzyskie z Chorwacją. Dwa pierwsze spotkania Argentynki wygrały 3:2, a ostatni z nich zakończył się wynikiem 3:0 dla siatkarek z Chorwacji. Wcześniej wygrały spotkania rozegrane w ramach kwalifikacji olimpijskich z Wenezuelą (3:0) oraz Kolumbią (3:1).

 

Ostatni mecz przeciwko sobie zespoły z USA i Argentyny rozegrały we wrześniu 2019 roku w ramach Pucharu Świata. Amerykanki okazały się lepsze od siatkarek z Argentyny i spotkanie to zakończyły wynikiem 3:1. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu USA - Argentyna od godz. 4:05 na Polsatsport.pl.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie