Tokio 2020: Polska - Wenezuela. Kiedy mecz? O której godzinie?

Inne
Tokio 2020: Polska - Wenezuela. Kiedy mecz? O której godzinie?
fot. PAP

Polska - Wenezuela to trzecie spotkanie podopiecznych Vitala Heynena na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Bartosz Kurek i jego koledzy będą murowanym faworytem. Kiedy mecz Polska - Wenezuela? O której godzinie rozpocznie się spotkanie Polska - Wenezuela?

Polscy siatkarze po dwóch meczach na igrzyskach olimpijskich w Tokio mają na koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Na początek musieli uznać wyższość Iranu, przegrywając 2:3. W kolejnym spotkaniu pokazali jednak ogromną klasę, rozbijając Włochy 3:0.

 

ZOBACZ TAKŻE: Bartosz Kurek z apelem po meczu z Włochami

 

Najbliższy rywal Biało-Czerwonych, czyli Wenezuela, zamyka tabelę grupy A. Wszystko przez dwie porażki - z Japonią i Iranem. Obie po 0:3.

 

Wenezuela to jeden z teoretycznie najsłabszych rywali mistrzów świata na tym etapie rywalizacji w turnieju olimpijskim. Co za tym idzie, można zakładać, że Heynen da szansę zaprezentować się nominalnym rezerwowym. Sam zainteresowany tego jeszcze nie potwierdził.

 

- Myślę, że z Wenezuelą Kamil Semeniuk powinien dostać czas, bo może się przydać. Nie wiemy co z kapitanem. Chciałbym, aby Michał Kubiak grał, ale nie wiemy, jak długo wytrzyma na parkiecie - zauważył komentator Polsatu Sport Tomasz Swędrowski.

Polska - Wenezuela: Kiedy mecz? O której godzinie?

Mecz Polska - Wenezuela odbędzie się w środę 28 lipca. Miał się rozpocząć o godzinie 09.25. Z powodu zaciętego starcia Argentyny z Francją spotkanie zostanie rozegrane z opóźnieniem.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie