Studio Tokio w czwartek - 29.07

Inne
Studio Tokio w czwartek - 29.07
fot. Polsat Sport
Transmisja Studia Tokio od godziny 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W czwartek ponownie podsumujemy zmagania polskich sportowców na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Gośćmi Marcina Lepy będą Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Renata Mauer-Różańska, Adam Kszczot oraz Andrzej Wrona. Eksperci przeanalizują to, co wydarzyło się w pływaniu, koszykówce, tenisie, siatkówce i lekkoatletyce. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

W czwartek oczy polskich kibiców tenisa skierowane będą na Igę Świątek i Łukasza Kubota, którzy po tym, jak pokonali w dwóch setach francuską parę Ferro i Herberta, powalczą w ćwierćfinale miksta. W programie omówione zostaną zmagania polskich tenisistów na olimpijskim korcie.

 

Połączymy się z Anną Dowgiert i Alicją Tchórz, aby wspólnie przeanalizować dotychczasowe osiągnięcia w pływaniu, a Artur Partyka opowie o rywalizacji w lekkoatletyce. Przedstawiona zostanie także klasyfikacja medalowa oraz ciekawostki dotyczące historii. 

 

Zobacz także: "Dokończę mecz, ale co będzie, jeśli umrę?"

 

W programie pojawią się także wypowiedzi o turnieju olimpijskim piłki siatkowej kobiet. Zmagania w siatkówce plażowej skomentuje Jakub Szałankiewicz, a o tym, co w ciągu 24 godzin wydarzyło się w mediach społecznościowych, poinformuje Karolina Kozłowska.

 

Swoimi przemyśleniami o siódmym dniu igrzysk olimpijskich podzielą się eksperci Polsatu Sport. W studiu pojawią się Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Renata Mauer-Różańska, Adam Kszczot oraz Tomasz Swędrowski. Gośćmi specjalnymi Justyny Kostyry będą kolejno Bartosz Kizierowski oraz Jacek Jędrzejak, czyli popularny "Dżej Dżej" z grupy Big Cyc.

 

Podsumowanie czwartku na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio o 20:00 w Polsacie Sport Extra. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym, co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie