Tokio 2020: Novak Djokovic - Kei Nishikori. Relacja i wynik na żywo

W ćwierćfinale tenisowej rywalizacji na kortach w Tokio rywalem Novaka Djokovicia będzie Kei Nishikori. Zwycięstwo Serba przybliżyłoby go do zdobycia "Złotego Szlema", ale to jego rywal będzie grał na własnym terenie. Relacja i wynik na żywo z meczu Novak Djokovic - Kei Nishikori na Polsatsport.pl.

Djokovic dominuje na kortach w Tokio. Serb wygrał trzy mecze w rywalizacji indywidualnej nie tracąc ani jednego seta. Największe problemy zwycięzca tegorocznego Wimbledonu miał podczas drugiego pojedynku, kiedy jego rywalem był Jan-Lennard Struff. Starcie zakończyło się wynikiem 6:4, 6:3.

Zajmujący pierwsze miejsce w rankingu ATP tenisista dobrze wszedł również w turniej miksta, gdzie gra w parze z Niną Stojanovic. Serbski duet bez problemu pokonał w pierwszej rundzie zespół Stefani - Melo. Mimo tego rywalizacja w dwóch kategoriach na raz może być ciężarem dla Djokovicia. Warto zaznaczyć, że w tym samym dniu będzie konkurował w rywalizacji indywidualnej oraz w mikście.

Najbliższy przeciwnik pierwszej rakiety świata to 31-letni Nishikori. Przed udziałem w igrzyskach olimpijskich azjatycki tenisista startował w Wimbledonie, z którym pożegnał się w drugiej rundzie. Podczas swoich trzech meczów w Tokio stracił zaledwie jednego seta - w pojedynku z Gironem. Sporym osiągnięciem dla Japończyka było pokonanie w pierwszej rundzie siódmego zawodnika w rankingu ATP - Andrieja Rublowa.

Relacja i wynik na żywo z meczu Novak Djokovic - Kei Nishikori na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 9:15.

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.