Tokio 2020. Siatkówka: Argentyna - Tunezja. Relacja i wynik na żywo

W czwartym meczu siatkarskiej rywalizacji na igrzyskach olimpijskich Argentyna zmierzy się z Tunezją. Obie ekipy desperacko potrzebują punktów, jeżeli myślą o wyjściu z grupy. Relacja i wynik na żywo z meczu Argentyna - Tunezja na Polsatsport.pl.

Argentyńczycy nie weszli dobrze w igrzyska olimpijskie. Swój pierwszy mecz, w którym mierzyli się z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim przegrali 3:1. Następnie ulegli Brazylijczykom, ale dali radę ugrać dwa sety. W trzecim starciu na turnieju w Tokio udało im się odbić od dna. Pokonali Francuzów w pięciu setach, dzięki czemu mają na swoim koncie trzy punkty, co daje im przedostatnie miejsce w grupie B.

Chociaż sytuacja Argentyńczyków na igrzyskach nie wygląda najlepiej, to miejsce, w którym znajdują się ich najbliżsi rywale - Tunezja, jest jeszcze gorsze. Zespół z Afryki jak na razie nie odniósł ani jednego zwycięstwa w Tokio. W ostatnim spotkaniu ze Stanami Zjednoczonymi Tunezyjczycy wygrali pierwszego seta w tym turnieju. Poprzednie starcia - z Francją i Brazylią przegrywali wynikami 0:3. W czasie trzech meczów nie udało im się zdobyć ani jednego punktu, zatem nic dziwnego, że plasują się na ostatnim miejscu w grupie.

Relacja i wynik na żywo z meczu Argentyna - Tunezja na Polsatsport.pl. Początek od godziny 9:25.

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.