Tokio 2020. Siatkówka: Kanada - Wenezuela. Relacja i wynik na żywo

Inne

W kolejnym spotkaniu grupy A igrzysk olimpijskich w Tokio Kanada zmierzy się z Wenezuelą. Obecnie obie drużyny zamykają stawkę w grupie i bardzo potrzebują zwycięstw. Relacja i wynik na żywo meczu Kanada - Wenezuela na Polsatsport.pl.

Wenezuelczycy wciąż czekają na pierwszą wygraną na IO. Do tej pory ekipie z Ameryki Południowej w całym turnieju udało się urwać tylko jednego seta. Miało to miejsce w spotkaniu z reprezentacją Polski. Starcie z Kanadą będzie dla siatkarzy z Wenezueli szansą na przełamanie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarz opuścił Asseco Resovię i wrócił do byłego klubu 

 

Z kolei Kanadyjczycy rozpoczęli zmagania na igrzyskach od dwóch porażek, lecz w ostatniej serii gier w trzech setach pokonali Iran. Obecnie zajmują piąte miejsce w grupie i tracą jeden punkt do miejsca premiowanego grą w ćwierćfinale. 

 

Liderem grupy A jest Polska. Podopieczni Vitala Heynena wyprzedzają kolejno Japonię, Iran i Włochy. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Kanada - Wenezuela na Polsatsport.pl. Początek o 02:00. 

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie