Grzegorz Fijałek kończy karierę po igrzyskach olimpijskich w Tokio

Inne
Grzegorz Fijałek kończy karierę po igrzyskach olimpijskich w Tokio
fot. PAP

Grzegorz Fijałek zbliża się do końca kariery. Kiedy to nastąpi? To zależy od tego, jak wypadnie wspólnie z Michałem Brylem na igrzyskach olimpijskich w Tokio. To jego ostatni występ w karierze.

- Odkąd gram z Michałem, igrzyska olimpijskie zdecydowanie były moim najważniejszym celem. Zwłaszcza dla mnie. To moje ostatnie igrzyska olimpijskie, po nich kończę karierę - zapowiedział Fijałek w rozmowie z serwisem volleyballworld.com.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polski siatkarz plażowy celuje w złoto IO

 

Fijałek przez wiele lat tworzył duet z Mariuszem Prudlem. Grali na igrzyskach olimpijskich w Londynie i Rio de Janeiro. W trakcie wspólnych występów zdobyli m.in. brązowy medal mistrzostw Europy 2013.

 

Fijałek i Bryl tworzą duet od 2017 roku. W Tokio wygrali już dwa mecze, dzięki czemu zapewnili sobie awans do 1/8 finału.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie