Bartosz Kurek podbił Internet! Akcja #gangłysego robi furorę

Siatkówka
Bartosz Kurek podbił Internet! Akcja #gangłysego robi furorę
fot. PAP
Bartosz Kurek

Bartosz Kurek stał się najprawdopodobniej jednym z najpopularniejszych sportowców na Twitterze. Po meczu z Włochami (3:0) dużą część siatkarskiego środowiska zaczęła zmieniać swoje zdjęcie profilowe na twarz Kurka. Wszystko w ramach akcji #gangłysego.

Kurek był jednym z głównych aktorów poniedziałkowego meczu Polska - Włochy. Nie tylko błyszczał na parkiecie, lecz także zwracał uwagę swoimi reakcjami po zdobytych punktach. Jedno z ujęć na twarz polskiego siatkarza z miejsca stało się hitem!

 

ZOBACZ TAKŻE: Terminarz igrzysk olimpijskich w Tokio

 

W efekcie wielu użytkowników Twittera zaczęło zmieniać swoje zdjęcie profilowe. W tym gronie znaleźli się między innymi Karol Kłos, Jakub Kochanowski, PGE Skra Bełchatów, Jastrzębski Węgiel, Jerzy Mielewski czy Marek Magiera. Cała akcja nazwana #gangłysego znalazła się wśród trendów na Twitterze.

 

 

Kolejny mecz polscy siatkarze rozegrają w środę. O godzinie 9:25 zmierzą się z Wenezuelą.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie