Tokio 2020. Siatkówka: Rosja - Francja. Relacja i wynik na żywo

W meczu 4. kolejki grupy B rozgrywanej w ramach Igrzysk Olimpijskich w Tokio reprezentacja Rosji będzie podejmować Francję. Trójkolorowi będą próbować przerwać zwycięską passę siatkarzy Sbornej. Relacja na żywo z meczu Rosja - Francja na Polsatsport.pl.

Podopieczni Tuomasa Sammelvuo prezentują najlepszą formę ze wszystkich drużyn biorących udział w turnieju olimpijskim. Rosjanie w meczu inaugurującym pokonali Argentynę 3:1. W drugiej kolejce siatkarze Sbornej również zdobyli komplet punktów, wygrywając z USA 3:1. Swoją świetną dyspozycję potwierdzili w potyczce z Brazylią, Rosjanie bez straty seta zwyciężyli z Canarinhos 3:0.

Reprezentacja Francji jest bliska powtórzenia swojego startu z Rio de Janeiro. Wówczas Trójkolorowi nie zdołali wyjść z grupy, zajmując 5. miejsce. W Tokio siatkarze pod wodzą Laurenta Tillie przegrali dwa spotkania z USA 0:3 oraz Argentyną 2:3. Francuzi jedynie w drugiej kolejce wygrali z Tunezją 3:0.

Czy Earvin N'Gapeth i spółka sprawią niespodziankę, pokonując mocną reprezentację Rosji? O tym dowiemy się po ostatniej akcji.

Relacja na żywo z meczu Rosja - Francja na Polsatsport.pl. Początek od godziny 14:45.

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.