eWinner 2 Liga: Wisła Puławy - GKS Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Wisła Puławy i GKS Bełchatów w poprzednim sezonie nie występowali na poziomie eWinner 2. Ligi. Gospodarze są beniaminkiem po zdominowaniu III ligi, z kolei zespół z Bełchatowa to spadkowicz. Kto lepiej rozpocznie sezon 2021/22? Relacja i wynik na żywo meczu Wisła Puławy - GKS Bełchatów na Polsatsport.pl.

Drużyna Mariusza Pawlaka wróciła na trzecim poziom rozgrywkowy po trzech latach przerwy. W III lidze Wisła nie miała sobie równych, kończąc sezon z przewagą dwudziestu trzech punktów nad drugą Chełmianką Chełm. W letnim okienku do Puław trafili Kacper Kondracki, Carlos Daniel i Dylian Ruiz-Diaz.

 

Zobacz także: Marcus Rashford przejdzie operację barku.

 

W czerwcu GKS Bełchatów opuścił szeregi Fortuna 1. Ligi. Teraz czeka ich trudna walka o powrót, tym bardziej, że decyzją związku zaczynają z czterema odjętymi punktami. Okres przygotowawczy nie był najbardziej udany, gdyż GKS nie wygrał meczu. W letnim okienku klub zasilił m.in Jewhen Radionov i Artur Golański, którzy mają pomóc w walce o awans.

 

W sezonie 2017/18 kluby spotkały się w II Lidze. Wisła wygrała na własnym boisku 5:2, natomiast w drugim meczu triumfował GKS Bełchatów.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Wisła Puławy - GKS Bełchatów na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:00.

TG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie