Szokujące słowa Seana Stricklanda! "Chciałbym kogoś zabić..."

Sporty walki
Szokujące słowa Seana Stricklanda! "Chciałbym kogoś zabić..."
fot. Polsat Sport
Szokujące słowa gwiazdy UFC! "Chciałbym kogoś zabić..."

W nocy z soboty na niedzielę Sean Strickland odniósł piąte zwycięstwo z rzędu dla największej organizacji MMA na świecie. Pokonanie Uriaha Halla nie było tak szokujące jak to, co powiedział po tej walce. - Jeśli lubisz krzywdzić ludzi, to jest to właśnie sport dla ciebie - powiedział.

Hall nie miał zbyt wiele do powiedzenia w walce ze Stricklandem, który dopisał 24. zwycięstwo do swojego rekordu. "Tarzan" ma też na koncie wygraną z Krzysztofem Jotką. Jeśli przegrywał, to z takimi zawodnikami jak Kamaru Usman, Santiago Ponzinibbio czy Elizeu Zaleski dos Santos. Amerykanin uważa, że to jest ten moment, by wskoczyć na wyższy poziom.

Zobacz także: UFC Vegas 33: Sean Strickland wypunktował Uriaha Halla i odniósł piąte zwycięstwo z rzędu

 

Najpierw jednak Strickland zaskoczył w rozmowie po gali. Jego słowa mogą szokować.

 

- Jeśli lubisz krzywdzić ludzi, to jest sport dla ciebie. Nie pragnę niczego bardziej, niż zabić kogoś w ringu. Niczego więcej. To sprawiłoby, że byłbym bardzo szczęśliwy - powiedział.

 

Kiedyś podobne słowa wygłosił były mistrz świata wagi ciężkiej w boksie Deontay Wilder. Bardzo szybko został skrytykowany przez większość ekspertów. Czy podobnie będzie ze Stricklandem?

 

Zawodnik UFC twierdzi, że nie interesują go tytuły oraz sława. On chce po prostu się bić i na tym zarabiać.

 

- Myślę, że jestem dla UFC ostatnią osobą, która powinna być mistrzem. Mimo to lubię ich. Dobrze mi płacą, więc jestem zadowolony - dodał.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie