Tokio 2020: Polska - Kanada. Relacja i wynik na żywo

Inne

Polska i Kanada zmierzą się w ostatnim meczu fazy grupowej turnieju olimpijskiego w Tokio. Biało-Czerwoni mają już zapewniony awans, ale walczą o teoretycznie łatwiejszego przeciwnika w ćwierćfinale. Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Kanada od godz. 2:00 na Polsatsport.pl.

Czas na ostatnie starcie fazy grupowej turnieju olimpijskiego w Tokio! Już w niedzielę polscy siatkarze zmierzą się z Kanadą. Biało-Czerwoni nie muszą już walczyć o awans, gdyż ten zapewniły zwycięstwa z Włochami, Japonią i Wenezuelą, ale wciąż mogą poprawić swój bilans i uzyskać wysokie rozstawienie przed ćwierćfinałem.


ZOBACZ TAKŻE: Kantor i Łosiak pożegnali się z igrzyskami


Kanada z kolei wciąż walczy o awans. Aktualnie reprezentacja z Ameryki Południowej zajmuje trzecie miejsce w grupie A, ale tylko jeden punkt mniej ma Japonia, a dwa oczka do Kanadyjczyków traci Iran. Drużyna kraju z liściem klonowym we fladze musi dać z siebie wszystko, a to oznacza, że przed Polakami niezwykle trudne starcie.


Czy Biało-Czerwoni pokonają niżej notowanego rywala i sprostają roli faworyta? Przekonamy się już w nocy z soboty na niedzielę od godz. 2:00 czasu polskiego.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Kanada od godz. 2:00 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie