Agnieszka Kobus-Zawojska: Da się zdobywać medale i nie przepadać za sobą

Inne
Agnieszka Kobus-Zawojska: Da się zdobywać medale i nie przepadać za sobą
fot. PAP
Agnieszka Kobus-Zawojska

Agnieszka Kobus-Zawojska, która wywalczyła w czwórce podwójnej kobiet srebrny medal olimpijski w Tokio była gościem Studio Tokio. Polska wioślarka opowiedziała o relacjach jakie panują w jej zespole.

W poniedziałkowym Studio Tokio pojawił się specjalny gość. Ze srebrnym medalem na szyi wśród ekspertów zasiadła Kobus-Zawojska, która wraz ze swoimi koleżankami została wicemistrzynią olimpijską w czwórce podwójnej. Polska wioślarka opisała relacje, jakie panują w biało-czerwonej reprezentacji.


- Myślę, że trzeba się przede wszystkim dogadać, a my z dziewczynami tworzymy niezły team i jest w nas ta energia. Dwie osady były dobre, więc po prostu da się - powiedziała Kobus-Zawojska.


ZOBACZ TAKŻE: Podsumowanie występów Polaków na IO


Dodała jednak, że pozytywne relacje nie są wcale niezbędnym warunkiem do zwyciężania.


- Da się zdobywać medale nie przepadając za sobą i mając wspólny cel, ale ja mam to szczęście, że rzeczywiście z dziewczynami się lubimy. Myślę, że dzięki temu łatwiej nam i przyjemniej przede wszystkim. Sport to ciężka praca, ale ja uważam, że trzeba mieć z tego przyjemność i radość, a my taką mamy - zauważyła Kobus-Zawojska.


O relacjach wśród olimpijczyków opowiedział także obecny w Studio Tokio Adam Kszczot.


- Nie będę wnikał w prywatne i personalne relacje młociarek, które wszystkie kocham, razem i z osobna, ale obiło mi się o uszy, że jedna z osad medalowych sprzed lat miała swoje konflikty, ale wciąż była "na medal" - zakończył Kszczot.

 

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie