Magazyn Fortuna 1 Ligi: Transmisja TV i stream online - 02.08

Erik Cikos i Krzysztof Drzazga

Za nami pierwsza kolejka Fortuna 1 Ligi, dlatego nadszedł czas na podsumowanie inaugurujących meczów. Emocji nie brakowało, w każdym spotkaniu padły minimum dwie bramki. Miedź Legnica odniosła najwyższe zwycięstwo i znajduję się na pozycji lidera. Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi o godz. 20:30 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

W miniony weekend nie zabrakło niespodzianek, a także wielu bramek. Tych padło w sumie 25. To tylko potwierdza, że Fortuna 1 Liga gwarantuje ogromne emocje. Wszystkie trafienia będzie można zobaczyć w poniedziałkowym wydaniu Magazynu Fortuna 1 Ligi.

Najwięcej działo się w inaugurującym spotkaniu, gdzie Miedź Legnica pewnie wygrała z Odrą Opole 4:1. "Miedzianka" do 53. minuty prowadziła już 3:0. Niebiesko-czerwoni mogli strzelić bramkę kontaktową w 76. minucie, ale jedenastki nie wykorzystał Krzysztof Janus.

W innych meczach pierwszej kolejki także nie brakowało emocji do ostatniej minuty. Resovia Rzeszów wywalczyła remis z GKS-em Katowice w doliczonym czasie gry.

Wszyscy kibice czekali na spotkanie spadkowicza z PKO BP Ekstraklasy, czyli Podbeskidzia Bielsko-Biała. Górale zawiedli remisując 1:1 z Górnikiem Polkowice.

Wszystkie bramki oraz najciekawsze akcje premierowej kolejki Fortuna 1 Ligi w naszym wieczornym magazynie.

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od godziny 20:30 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.