Tokio 2020: Siatkówka kobiet. Brazylia - Kenia. Relacja i wynik na żywo

Inne

Brazylia to jedyna drużyna, która w turnieju żeńskiej siatkówki podczas igrzysk w Tokio wygrała wszystkie dotychczasowe mecze. Na zakończenie zmagań grupowych przyjdzie jej się zmierzyć z Kenią. Relacja i wynik na żywo z meczu Brazylia - Kenia od godziny 14.45 na Polsatsport.pl.

W czterech dotychczasowych kolejkach Brazylijki uzbierały 11 punktów. Wygrały kolejno z Koreą Południową 3:0, Dominikaną 3:2, Japonią 3:0 oraz Serbią 3:1. Siatkarki z "Kraju Kawy" pewnie prowadzą w tabeli Grupy A i zapewne po meczu z Kenią to się nie zmieni.

 

Kenijki to outsiderki na tych igrzyskach. Na razie nie udało im się ugrać nawet seta, a biorąc pod uwagę dyspozycję Brazylijek, można przypuszczać, że zespół z Afryki wróci z tego turnieju bez wygranej nawet jednej partii.

 

Zobacz także: Tokio 2020: Polacy poznali rywali w ćwierćfinale

 

Brazylijki są oczywiście głównymi faworytkami do wygrania całego turnieju. Mistrzyniami olimpijskimi były dotychczas dwukrotnie (w 2008 i 2012 roku). Dla Kenijek to trzecie igrzyska w historii.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Brazylia - Kenia od godziny 14.45 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. 

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie