Tokio 2020: Siatkówka kobiet. Chiny - Argentyna: Relacja i wynik na żywo

Inne

Żegnające się z igrzyskami olimpijskimi w Tokio siatkarki Chin i Argentyny zmierzą się ze sobą w poniedziałkowy poranek. Czy zawodniczki z Ameryki Południowej wywalczą pierwszego seta w tym turnieju? Relacja i wynik na żywo z meczu Chiny - Argentyna od godziny 9.25 na Polsatsport.pl.

Chinki to obrończynie tytułu z igrzysk w Rio de Janeiro, a także brązowe medalistki mistrzostw świata z 2018 roku. Tym bardziej dziwi fakt, że na turnieju w Tokio zaprezentowały się z tak słabej strony. W trzech pierwszych meczach wywalczyły jednie dwa sety, urywając jeden punkt Rosjankom. Dopiero w poprzednim meczu, o dziwo gładko poradziły sobie z liderkami grupy B, Włoszkami.

 

Zobacz także: Tokio 2020: Polacy poznali rywali w ćwierćfinale

 

Argentynki od początku skazywane były na pożarcie w grupie B. W czterech spotkaniach nie udało im się ugrać nawet jednego seta i zapewne to będzie główny cel w meczu z Chinkami. Siatkarki z Argentyny dopiero drugi raz występują na igrzyskach. Co więcej, w zdominowanej przez z Brazylijki, a w dawnych latach również Peruwianki Ameryce Południowej Argentynki nigdy nie wygrały mistrzostwa kontynentu.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Chiny - Argentyna od godziny 9.25 na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. 

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

 

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie