Tokio 2020: Aleksiej Spiridonow zaatakował Bartosza Kurka po meczu Polska - Francja

Siatkówka
Tokio 2020: Aleksiej Spiridonow zaatakował Bartosza Kurka po meczu Polska - Francja
fot. PAP
Aleksiej Spiridonow skomentował wynik meczu Polska - Francja.

Rosyjski siatkarz Aleksiej Spiridonow skomentował wynik meczu Polska - Francja na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Niestety - kontrowersyjny zawodnik zrobił to w swoim stylu, atakując Bartosza Kurka.

Spiridonow znany jest z tego, że prowokuje Polaków i szuka zaczepki przy okazji meczów Biało-Czerwonych. Ostatnio w wulgarny sposób skomentował wpis komentatora Polsatu Sport, Jerzego Mielewskiego. 33-latek zabrał także głos po tym, jak Polacy odpadli z igrzysk.

 

"Polska k..., dziękuję bracia" - napisał Rosjanin po wygranej Francji.

W kolejnym wpisie Spiridonow w wulgarny sposób zwrócił się do Kurka. "Nie martw się. Musisz żyć, żeby być beznadziejnym" - podpisał zdjęcie załamanego po odpadnięciu z igrzysk Kurka.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alexey Spiridonov (@spirik15)


Polacy zmagania w tegorocznych igrzyskach zakończyli na ćwierćfinale. O medale, oprócz Francuzów, powalczą Argentyńczycy, Brazylijczycy i Rosjanie. 

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie