Tokio 2020: Siatkarze reprezentacji Polski wrócili do kraju (WIDEO)

Inne
Tokio 2020: Siatkarze reprezentacji Polski wrócili do kraju (WIDEO)
fot. PAP
Michał Kubiak, kapitan reprezentacji siatkarzy.

Siatkarze reprezentacji Polski wrócili już do kraju po tym, jak odpadli z igrzysk olimpijskich w Tokio. Na lotnisku w Warszawie czekało na nich wielu kibiców i dziennikarzy.

Przypomnijmy - podopieczni Vitala Heynena przegrali 2:3 z Francją i zakończyli udział w igrzyskach na fazie ćwierćfinału. Oznacza to, że nie zdobędą medalu olimpijskiego w Tokio.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polscy siatkarze załamani po odpadnięciu z igrzysk. Zalali się łzami (ZDJĘCIA)

W środę Biało-Czerwoni zameldowali się w kraju - na warszawskim lotnisku przywitali ich członkowie rodzin, kibice i dziennikarze. 

 

 

Polacy zmagania w tegorocznych igrzyskach zakończyli na ćwierćfinale. O medale, oprócz Francuzów, powalczą Argentyńczycy, Brazylijczycy i Rosjanie.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie