Studio Tokio w czwartek - 05.08

Inne
Studio Tokio w czwartek - 05.08
fot. Polsat Sport
Transmisja Studia Tokio od godziny 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W czwartek w Studio Tokio podsumujemy występy Polaków na igrzyskach olimpijskich. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Adam Kszczot, Andrzej Wrona oraz Andrzej Person oraz Wojciech Kudlik, dyrektor sportowy PZKaj i mistrz świata w kajakach (C2) z 1979 roku. Eksperci przeanalizują zmagania sportowców w kajakarstwie, kolarstwie torowym, lekkoatletyce, zapasach i siatkówce. Emisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

W programie Studio Tokio porozmawiamy o czwartym miejscu Doroty Borowskiej w finale C1 na 200 m i nieudanych występach Justyny Iskrzyckiej oraz Marty Walczykiewicz w kajakarskich wyścigach na 500 metrów. Wspomnimy też o szesnastym miejscu Szymona Sajnoka w omnium, czyli wieloboju w kolarstwie torowym. Przeanalizujemy występy Roksany Zasiny i Kamila Rybickiego w zapasach.

 

W programie przyjrzymy się także wynikom lekkoatletów: polskiej sztafety 4x400 m kobiet, Pawła Wiesiołka w dziesięcioboju, Kamili Lićwinko w skoku wzwyż, Adrianny Sułek w siedmioboju, sztafety 4x100 m kobiet, Łukasza Niedziałka w chodzie na 20 km, Marcina Lewandowskiego i Michała Rozmysa w biegu na 1500 m.

 

Zobacz także: Finał turnieju siatkarzy bez Brazylii! Rosjanie górą w starciu gigantów

 

Swoimi przemyśleniami o kolejnym dniu igrzysk olimpijskich podzielą się goście Pauliny Chylewskiej, eksperci Polsatu Sport. W studiu pojawią się Adam Kszczot, Andrzej Wrona, Andrzej Person oraz Wojciech Kudlik. Połączymy się z Wojciechem Nowickim, mistrzem olimpijskim w rzucie młotem oraz z Mateuszem Kusznierewiczem, żeglarskim mistrzem olimpijskim z 1996 roku.

 

Gościem specjalnym będzie Michał Wiśniewski, lider zespołu "Ich Troje". Wokalista, który interesuje się żużlem, opowie komu kibicuje podczas igrzysk olimpijskich w Tokio i która z dyscyplin jest mu najbliższa.

 

Kibice polskiej reprezentacji śledzą poczynania sportowców w Tokio i na bieżąco komentują osiągnięcia Polaków. - Moje media społecznościowe płonęły - przyznał Patryk Dobek, który w środę został brązowym medalistą w biegu na 800 metrów. O tym, co w ciągu 24 godzin wydarzyło się w mediach społecznościowych, opowie Bożena Pieczko.

 

Podsumowanie czwartku na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio o 20:00 w Polsacie Sport Extra. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym, co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie