WTA w San Jose: Magda Linette - Daria Kasatkina. Relacja i wynik na żywo

W ćwierćfinale turnieju WTA w San Jose rywalką Magdy Linette będzie Daria Kasatkina. Obie zawodniczki mają za sobą trudne mecze na poprzednim etapie rywalizacji. Relacja i wynik na żywo meczu Magda Linette - Daria Kasatkina na Polsatsport.pl.

Pierwszy mecz turnieju w Stanach Zjednoczonych poszedł po myśli Linette. Rywalką Polki była holenderska tenisistka - Lesley Pattinama Kerkhove. Pojedynek zakończył się wynikiem 6:3, 6:3. Natomiast starcie z Petrą Matrić w kolejnym etapie było o wiele bardziej wymagające. Oba sety okazały się bardzo wyrównane, a o wyniku drugiej partii musiał zadecydować tie-break. Linette okazała się lepsza wygrywając 7:5, 7:6 (7:5).

Następną przeciwniczką Polki będzie znajdująca się na 31. miejscu rankingu WTA Daria Kasatkina. Rosjanka swojego ostatniego meczu w San Jose również nie może zaliczyć do łatwych. Po pierwszym przegranym secie, tenisistka przejęła inicjatywę na korcie. Po zaciętej walce w drugiej partii jej rywalka - Caroline Garcia, opadła z sił. Kasatkina zwyciężyła 3:6, 7:5, 6:3.

Relacja i wynik na żywo meczu Magda Linette - Daria Kasatkina na Polsatsport.pl. Początek od godziny 20:00.