Tokio 2020: Piłka ręczna. Dania - Francja. Relacja i wynik na żywo

Piłka ręczna

W sobotę poznamy mistrza olimpijskiego w piłce ręcznej mężczyzn. O tytuł powalczą reprezentacje Danii i Francji. Dokładnie taki sam skład miał finał poprzednich igrzysk. Wówczas górą byli Duńczycy. Relacja i wynik na żywo meczu Dania - Francja na Polsatsport.pl.

Awans do wielkiego finału ekipa z Półwyspu Jutlandzkiego zapewniła sobie po zwycięstwie w półfinale nad Hiszpanią. Do przerwy Duńczycy prowadzili 14:10, lecz po zmianie stron do odrabiania strat ruszyli Hiszpanie, którzy doprowadzili do stanu 21:22. Ostatecznie Dania wygrała 27:23 i zameldowała się w finale.

Z kolei "Trójkolorowi" w walce o finał wyeliminowali Egipt. Spotkanie lepiej rozpoczęła ekipa z północy Afryki. Po 30 minutach był remis 13:13. W drugiej połowie lepsi byli Francuzi, którzy ostatecznie wygrali 27:23.

Podczas igrzysk w Rio de Janeiro w finale zwyciężyli Duńczycy, którzy pokonali Francuzów 28:26. Czy "Trójkolorowym uda się zrewanżować za porażkę sprzed pięciu lat?

Relacja i wynik na żywo meczu Dania - Francja na Polsatsport.pl. Początek o 14:00.

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.