Studio Tokio w niedzielę - 08.08

Inne
Studio Tokio w niedzielę - 08.08
fot. Polsat Sport
Początek Studia Tokio o godz. 20:00.

To już ostatni dzień zmagań na igrzyskach olimpijskich w Tokio! Przed nami przedostatni odcinek programu Studio Tokio, w którym podsumujemy sobie nie tylko niedzielne zmagania, ale spojrzymy na tegoroczną imprezę w Azji szerszym okiem. Gościem specjalnym będzie Adam Małysz. Początek programu punktualnie o godz. 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Igrzyska w Tokio przechodzą do historii. Była to wyjątkowa impreza ze względu na pandemię koronawirusa. Sam fakt, że odbyła się ona z rocznym opóźnieniem, bez udziału publiczności, pod specjalnym nadzorem oraz restrykcjami - czyni ją historyczną. I mimo wszelakich problemów, zostanie ona zapamiętana, również z perspektywy Biało-Czerwonych, jako udana.

 

Zobacz także: Tokio 2020: Aktualna klasyfikacja medalowa

 

Polacy, mimo nie najlepszego początku, mogą tegoroczne igrzyska zaliczyć do udanych. Wystarczy powiedzieć, że udało się zdobyć najwięcej - 14 medali, biorąc pod uwagę wszystkie imprezy czterolecia w XXI wieku. Prym kolejny raz wiedli lekkoatleci.

 

Kto będzie gościem niedzielnego programu? Nasz stały ekspert Adam Kszczot, a także Andrzej Person. Gościem specjalnym będzie postać, której przedstawiać nie trzeba, a więc Adam Małysz.

 

Transmisja programu Studio Tokio od godziny 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie