Studio Tokio w poniedziałek - 9.08

Inne
Studio Tokio w poniedziałek - 9.08
fot. Polsat Sport

XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie już za nami, a przed nami ostatnie wydanie programu "Studio Tokio". Będziemy w nim gościć pięciu medalistów olimpijskich i podsumujemy występy reprezentantów Polski. Początek o godzinie 20.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Reprezentanci Polski wywalczyli w Tokio 14 medali – cztery złote, pięć srebrnych oraz pięć brązowych. To najlepszy występ Polaków od czasu igrzysk Sydney 2000. W klasyfikacji medalowej tokijskiej imprezy zajęli 17. miejsce.

 

Zobacz także: Klasyfikacja medalowa igrzysk olimpijskich Tokio 2020

 

W ostatnim programie "Studio Tokio" pojawi się aż pięciu medalistów olimpijskich z Tokio, z którymi porozmawia Aleksandra Szutenberg. Będziemy gościć podwójne medalistki w kajakarstwie Karolinę Naję oraz Annę Puławską, wicemistrzynie olimpijskie w żeglarskiej klasie 470 – Agnieszkę Skrzypulec i Jolantę Ogar-Hill oraz brązowego medalistę w zapasach Tadeusza Michalika.

 

Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą: Andrzej Person, Adam Kszczot, Andrzej Kostyra i Krzysztof Rawa z "Rzeczypospolitej".

 

O nastrojach w USA i w Holandii opowiedzą Przemysław Garczarczyk oraz Jan de Zeeuw. Stany Zjednoczone wygrały ogólną klasyfikację medalową, natomiast Holandia niespodziewanie okazała się najlepsza z państw Unii Europejskiej. Połączymy się także z szefem misji olimpijskiej Marcinem Nowakiem tuż przed jego wylotem z Tokio.

 

Polskie występy w Tokio w mediach społecznościowych podsumuje Karolina Kozłowska. W swoim niepowtarzalnym stylu zrobi to także Marcin Daniec.

 

Poruszymy również temat zbliżających się igrzysk paraolimpijskich, o których porozmawiamy z Łukaszem Szeligą – prezesem Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

 

Program Studio Tokio od godziny 20.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

 

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie