ATP w Toronto: Hubert Hurkacz - Kei Nishikori. Relacja i wynik na żywo

Kei Nishikori będzie pierwszym rywalem Huberta Hurkacza w grze indywidualnej na turnieju ATP w Toronto. Polak w Kanadzie odpadł już z rywalizacji deblowej. Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Kei Nishikori na Polsatsport.pl.

Hurkacz na turnieju w Kanadzie startował już w deblu. Występował w parze z Włochem - Jannikiem Sinnerem. W pierwszym meczu na kortach w Toronto naprzeciwko nich stanął polsko-brazylijski duet Kubot-Melo. Mimo wyrównanej walki zajmujący 13. miejsce w rankingu ATP tenisista musiał uznać wyższość rywali. Starcie zakończyło się wynikiem 7:5, 6:4.

Przez odpadnięcie z gry w deblu Hurkacz może skupić się teraz na rywalizacji indywidualnej. Najbliższy mecz będzie jego pierwszym samodzielnym występem od czasu igrzysk olimpijskich w Tokio.

Kei Nishikori, który będzie rywalizował z Polakiem, wygrał swój pierwszy mecz w Toronto. Zmierzył się w nim z Miomirem Kecmanoviciem. Pierwszy set ułożył się po myśli Japończyka, który wygrał go 6:4. O wyniku drugiej partii musiał zadecydować tie-break, w którym lepszy okazał się Serb. Mimo tego na ostatniej prostej Nishikori udowodnił swoją wyższość nad przeciwnikiem, wygrywając trzeciego seta 6:2.

Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Kei Nishikori na Polsatsport.pl. Początek od godziny 22:00.