Tour de Pologne 2021: 3. etap Sanok - Rzeszów. Transmisja TV i stream online

Inne
Tour de Pologne 2021: 3. etap Sanok - Rzeszów. Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Przed nami najdłuższy etap TdP 2021

Czas na 3. etap Tour de Pologne 2021 na trasie Sanok - Rzeszów. Kto tym razem będzie górą, po tym jak we wtorek triumfował Joao Almeida? Transmisja trzeciego etapu w Polsacie Sport i na Ipla.tv.

W środę kolarze startujący w 78. Tour de Pologne pokonają trzeci etap z Sanoka do Rzeszowa. W żółtej koszulce lidera pojedzie Portugalczyk Joao Almeida (Deceuninck-Quick Step). Michał Kwiatkowski (Ineos Grenadiers) zajmuje czwarte miejsce.

 

Będzie to najdłuższy odcinek w tegorocznej edycji (226,4 km), a trzeci z rzędu liczący ponad 200 km. Na trasie wyznaczono trzy lotne finisze - w Ustrzykach Dolnych (48 km), Kańczudze (180 km) i Łańcucie (196 km), gdzie do wzięcia są sekundy bonifikaty.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ - Tour de Pologne 2021: Trasa i mapa 3. etapu Sanok - Rzeszów

 

Ponadto wyznaczono trzy górskie premie - w Arłamowie (79 km), Gruszowej (93 km) i Kalwarii Pacławskiej (110 km). Dwa ostatnie podjazdy dały się kolarzom we znaki na wtorkowym etapie, ale tym razem znajdą się w pierwszej części rywalizacji.

 

Do mety w Rzeszowie zawodnicy powinni dojechać ok. 18.45.

 

Transmisja trzeciego etapu w Polsacie Sport i na Ipla.tv. Początek około 13:25.

 

W trakcie 78. edycji Tour de Pologne kolarze będą rywalizować podczas siedmiu etapów, odwiedzając m.in. Lublin, Chełm, Zamość, Przemyśl, Sanok, Rzeszów, Tarnów, Katowice, Zabrze oraz Kraków. Transmisja Tour de Pologne 2021 w Polsacie Sport.

 

Szeroko o wydarzeniach na trasie Tour de Pologne oraz wokół wyścigu informować będzie portal Polsatsport.pl.

psl, Polsat Sport, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie