Tour de Pologne 2021: Katowice - utrudnienia drogowe, objazdy, mapa

Inne
Tour de Pologne 2021: Katowice - utrudnienia drogowe, objazdy, mapa
fot. PAP
Szósty etap odbędzie się w Katowicach

W sobotę odbędzie się szósty etap Tour de Pologne 2021. W Katowicach kolarze będą rywalizować w jeździe indywidualnej na czas, dlatego kierowcy powinni przygotować się na utrudnienia. Sprawdźcie, jak wyglądają utrudnienia w Katowicach.

Szósty etap 78. Tour de Pologne odbędzie się w Katowicach. Wyjazd pierwszego zawodnika zaplanowany jest na 15:37, natomiast ostatni uczestnik rozpocznie walkę w wyścigu o 18:21. W celu zapewnienia bezpieczeństwa biorącym udział w imprezie sportowcom niektóre ulice zostaną zamknięte. Pierwsze problemy na drogach mają pojawić się już około godziny piątej rano.

 

ZOBACZ TAKŻE: Michał Kwiatkowski wierzy, że powalczy o zwycięstwo w Tour de Pologne 

 

Miejsca, w których kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu, to: ul. Olimpijska, ul. Henryka Góreckiego, ul. Dobrowolskiego, ul. Dudy-Gracza, ul. 1 Maja, ul. Bagienna, ul. Magazynowa, ul. Szopienicka, ul. Nałkowskiej, ul. Krawczyka, ul. Górniczego Dorobku, ul. Magazynowa, ul. Murckowska, ul. Francuska, ul. Warszawska, ul. Szkolna, ul. Moniuszki, al. Korfantego, ul. Porcelanowa, ul. Trzech Stawów, ul. Damrota.

 

 

W trakcie 78. edycji Tour de Pologne kolarze będą rywalizować podczas siedmiu etapów, odwiedzając m.in. Lublin, Chełm, Zamość, Przemyśl, Sanok, Rzeszów, Tarnów, Katowice, Zabrze oraz Kraków. Transmisja Tour de Pologne 2021 w Polsacie Sport.

 

Szeroko o wydarzeniach na trasie Tour de Pologne oraz wokół wyścigu informować będzie portal Polsatsport.pl.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie