14-letnia hokeistka zginęła w wypadku. Straciła panowanie nad samochodem

Zimowe
14-letnia hokeistka zginęła w wypadku. Straciła panowanie nad samochodem
fot. PAP
Tragiczna śmierć rosyjskiej hokeistki.

Do strasznego wypadku doszło w Rosji, w pobliżu miejscowości Ust-Kan. 14-letnia hokeistka Daria Ivakina, jadąc autostradą z trzema koleżankami, straciła kontrole nad pojazdem i wypadła z drogi. Obiecująca sportsmenka zginęła na miejscu, natomiast pasażerowie trafili do szpitala.

Portal rt.com poinformował, że dobrze zapowiadająca się hokeistka straciła panowanie nad samochodem podczas jazdy autostradą. Pojazd wypadł z drogi, a utalentowana Daria Ivakina zmarła zanim przyjechała karetka. Z kolei pasażerowie trafili do szpitala.

 

Zobacz także: Auston Matthews przeszedł operację prawego nadgarstka

 

Zdjęcie samochodu, które pojawiło się w rosyjskich mediach jest przerażające.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Новости Горного Алтая (@solundar04)

Jak poinformował rzecznik prasowy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Ałtaju śledztwo w tej sprawie zostało już wszczęte. Sprawdzi ono czy są podstawy prawne do rozpoczęcia postępowania karnego.

 

- Policja bada okoliczności wypadu, w tym sposób, w jaki 14-letnia dziewczyna w nocy prowadziła samochód - poinformowała lokalna gazeta Gornyj Altaj News.

 

Dramatyczną sytuację skomentowała za pośrednictwem mediów społecznościowych Emilia Dmitrieva, koleżanka zmarłej hokeistki. Dodała również wspólną fotografię.

 

- Dziś wydarzyła się straszna tragedia. Nasza utalentowana koleżanka, atakująca kobiecej drużyny hokejowej Charas Daria Ivakina, zginęła w wypadku - napisała za pośrednictwem Instagrama Dimitrieva.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ЭМИЛИЯ ДМИТРИЕВА (@mulmulkina)

TG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie