Serie A: Piotr Zieliński kontuzjowany! Pechowy początek sezonu

Piotr Zieliński doznał kontuzji w meczu z Venezią.

Pomocnik SSC Napoli Piotr Zieliński nie będzie miło wspominał meczu z Venezią (2:0) w 1. kolejce Serie A. Polak doznał kontuzji w pierwszej połowie.

Zieliński rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce SSC Napoli. Na placu gry wytrwał tylko do 35. minuty, kiedy zastąpił go reprezentant Macedonii Północnej Elif Elmas.

Był to efekt faulu Mattii Caldary z 30. minuty, po którym Zieliński długo nie podnosił się z boiska. Chociaż wrócił do gry, to utykał. W końcu padł na murawę, trzymając się za pachwinę. W tej sytuacji trener Luciano Spalletti zdecydował się na zmianę.

Na razie nie wiadomo, jak poważny jest uraz reprezentanta Polski.

Zieliński jest piłkarzem SSC Napoli od 2016 roku. W poprzednim sezonie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, wystąpił w 47 meczach i strzelił 10 goli.