ATP w Winston-Salem: Łukasz Kubot/Marcelo Melo - Ken Skupski/Neal Skupski. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Łukasz Kubot wraz z Marcelo Melo powalczą o półfinał turnieju ATP w Winston-Salem. W 1/4 finału tych zmagań zmierzą się z brytyjską parą Kenem i Nealem Skupskim. Minimalnie większe szanse na zwycięstwo daje się polsko-brazylijskiemu duetowi. Czy będą w stanie pokonać braci z Liverpoolu? Relacja i wynik na żywo z meczu Łukasz Kubot/Marcelo Melo - Ken Skupski/Neal Skupski na Polsatsport.pl.

Kubot i Melo do starcia z braćmi Skupskimi przystąpią po pewnym zwycięstwie 6:2, 6:4 nad parą Siddhant Banthia/Matthew Thomson w 1/8 finału turnieju, który odbywa się w Karolinie Północnej.


Z kolei Brytyjczycy mają za sobą bardzo zaciętą potyczkę. W premierowej partii musieli uznać wyższość Ariela Behara i Gonzalo Escobara, którzy wygrali 6:4. Kolejna 53-minutowa odsłona padła łupem Skupskich. Po niesamowitej końcówce zawodnicy urodzeni w mieście The Beatles pokonali rywali 7:6. O wszystkim zadecydował trzeci set. W nim lepsi okazali się Skupscy i to oni awansowali do ćwierćfinału turnieju.

 

ZOBACZ TAKŻE: US Open: Magdalena Fręch odpadła w pierwszej rundzie kwalifikacji


Kubot z Melo mieli okazję mierzyć się z brytyjskim duetem przed czterema laty. Wówczas obie pary spotkały się na Wimbledonie. Górą z tego starcia wyszedł Polak z Brazylijczykiem. Teraz obaj panowie nie tylko będą chcieli pokonać swoich rywali, ale także powtórzyć wyczyn sprzed dwóch lat, kiedy to triumfowali całym turniej ATP w Winston-Salem.


Relacja i wynik na żywo z meczu Łukasz Kubot/Marcelo Melo - Ken Skupski/Neal Skupski na Polsatsport.pl.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie