Kosmiczna wymiana na kortach w Miami. Kibice wstali z miejsc (WIDEO)

Carlos Alcaraz awansował do ćwierćfinału w Miami

Carlos Alcaraz awansował do ćwierćfinału turnieju ATP w Miami. Hiszpan w dwóch setach pokonał reprezentanta Włoch Lorenzo Musettiego. Ozdobą meczu stała się akcja na początku drugiego seta. Włoch zdobył punkt po którym widzowie podnieśli się z miejsc.

Bez niespodzianki. Tak w dwóch słowach można opisać wynik meczu pomiędzy Carlosem Alcarazem a Lorenzo Musettim. Włoch po raz trzeci z rzędu nie był w stanie wyrwać wiceliderowi rankingu choćby jednego seta. 20-latek wygrał pewnie w dwóch setach 6:3, 6:3.

Nie oznacza to jednak, że Hiszpan w walce o ćwierćfinał nie uronił kropli potu. Momentami Włoch stawiał trudne warunki a w niektórych akcjach wręcz rozgrywał Alcaraza. Na początku drugiego seta obaj zawodnicy uraczyli kibiców w Miami znakomitą wymianą. Dwa "hot-dogi" i okrzyk radości Włocha sprawiły, że widzowie wstali z miejsc.