ME siatkarzy 2021: Czarnogóra - Bułgaria. Relacja i wynik na żywo

W trzecim dniu mistrzostw Europy Czarnogóra w czeskiej Ostrawie zmierzy się z Bułgarią. Tym spotkaniem obie ekipy rozpoczną grę na turnieju. Relacja na żywo z meczu Czarnogóra - Bułgaria na Polsatsport.pl.

Dla Czarnogórców to dopiero drugi start w mistrzostwach Starego Kontynentu. W 2019 roku zajęli piąte miejsce w grupie i odpadli z rozgrywek. Na pięć spotkań wygrali tylko dwa – 3:0 z Estonią i 3:2 z Czechami.

Bułgarzy mają w swoim dorobku pięć medali, ale do kolekcji brakuje jeszcze złota (jedno srebro i cztery brązy). Na poprzednim czempionacie wyszli z trzeciego miejsca w grupie, za Francuzami i Włochami, ale nie zdołali przebrnąć 1/8 finału. Na tym etapie przegrali 1:3 ze Słoweńcami, srebrnymi medalistami wspominanej edycji.

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021 są rozgrywane w dniach 1–19 września w czterech krajach: Polsce, Czechach, Estonii oraz Finlandii. W imprezie biorą̨ udział 24 reprezentacje. Decydujące mecze turnieju zostaną̨ rozegrane w Katowicach.

Relacja na żywo z meczu Czarnogóra - Bułgaria na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:15.