KSW 63: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
KSW 63: Wyniki i skróty walk (WIDEO)
Fot. KSW
Roberto Soldić zmierzył się z Patrikiem Kinclem na KSW 63.

Roberto Soldić (19-3, 16 KO, 1 Sub) obronił pas mistrza KSW w wadze półśredniej. Chorwat w walce wieczoru gali KSW 63 pokonał przez TKO w trzeciej rundzie Patrika Kincla (24-10, 12 KO, 6 Sub). W co-main evencie Paweł Pawlak (19-4-1, 9 KO, 3 Sub) wypunktował na pełnym dystansie Damiana Janikowskiego (6-4, 4 KO, 1 Sub). Sprawdźcie wyniki i skróty walk gali KSW 63.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Roberto Soldić obronił pas mistrza KSW w wadze półśredniej. Gala KSW 63 dobiegła końca. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

Do klatki wszedł Mamed Khalidov. To musi się wydarzyć!

Po walce Chorwat udał się do Mameda Khalidova. Ich starcie wydaje się być coraz bardziej prawdopodobne!

Soldić zaczął trzecią rundę od mocnych ciosów na korpus. Kincl padł na matę i Chorwat zaczął destrukcyjną pracę ciosami z góry. Po przejściu w dosiad nasilił swoje ataki i zmusił sędziego do przerwania walki. AND STILL! 

ROBOCOP!!! Chorwat nadal mistrzem KSW!

II Runda

Najpierw oglądaliśmy dość wyrównaną stójkę. W końcu walka przeniosła się do klinczu. Stamtąd Kincl wykonał udane sprowadzenie. W parterze kontrolował rywala i skutecznie odbierał mu tlen. Soldić próbował poddania gilotyną, lecz bezskutecznie. Runda dla pretendenta!

I Runda

Zaczęli od badania się w stójce. Obaj wyprowadzali niskie kopnięcia i pojedyncze ciosy. Około półtorej minuty przed końcem rundy Soldić trafił Kincla mocnym lewym. Czech ratował się próbą sprowadzenia, którą "Robocop" wybronił. Następnie Chorwat ułożył sobie rywala w parterze i spokojnie kontrolował przebieg pojedynku. 

Chorwat już przywitał się z klatką. Pora na pierwszy gong!

Czech już czeka w arenie walki na mistrza. Rozbrzmiewa "Geni Kameni", a zatem Roberto Soldić wychodzi do walki! 

Kincl zmierza już do klatki. 

Została już tylko walka wieczoru. Przed nami długo wyczekiwane starcie Roberto Soldicia z Patrikiem Kinclem! Na szali pas mistrza KSW w wadze półśredniej. 

Zapraszamy na skrót walki Stosić - Andryszak. 

Udane wejście do klatki KSW zanotował Paweł Pawlak. Czekamy na jego kolejne występy!

Sędziowie byli jednomyślni! Paweł Pawlak ze zwycięstwem w debiucie!

III Runda

Tym razem Janikowski szybciej zaczął korzystać ze swoich zapasów. Pawlak jednak mądrze uciekał do siatki i bronił się przed zapaśniczą ofensywą rywala. Mimo to medalista olimpijski nie ustawał i wywierał presję w tej płaszczyźnie. To była dobra runda w wykonaniu Janikowskiego. Walka była bardzo ciekawa, za chwilę werdykt!

II Runda

Pawlak bardzo dobrze różnicuje swoje ataki. Prezentuje w klatce szeroki arsenał kopnięć i ciosów. Janikowski odpowiada pojedynczymi zrywami. Najlepszy był ten z końcówki rundy, gdy sklinczował, przyparł rywala do siatki i sprowadził rywala do parteru. Na koniec trafił jeszcze mocnym ciosem na rozerwaniu. 

I Runda

To było bardzo ciekawe kick-boxerskie starcie. Pawlak lekko poruszał się na nogach i okopywał wykroczną nogę rywala. Do tego dokładał pojedyncze ataki pięściami i kopnięciami frontalnymi. Janikowski kilkukrotnie szarżował, ale nie udało mu się sprawić większego zagrożenia. Pora na drugą rundę. Na razie jest to bardzo ciekawa walka. 

Czas na co-main event dzisiejszej gali. Paweł Pawlak czeka w klatce na Damiana Janikowskiego. Pierwszy gong niebawem!

Zapraszamy na skrót walki Racić - Wikłacz.

Dwóch sędziów wskazało zwycięstwo Stosicia. Serb chce walczyć o pas mistrza wagi ciężkiej!

Darko Stosić zwycięzcą! Sędziowie nie byli jednomyślni!

III Runda

Coraz więcej ciosów Stosicia dochodziło do głowy Andryszaka. Polak przez niemal całą rundę był w odwrocie. Około półtorej minuty przed końcem "Longer" próbował obalić, ale Serb dobrze się bronił. Walka dotrwała do końcowego gongu. Mało kto przypuszczał, że ta walka potrwa aż tyle. Za moment werdykt!

II Runda

Stosić atakował ciosami na dół, które dochodziły. W ten sposób rozbijał defensywę Polaka. Serb wywierał presję, a "Longer" opuszczał ręce. Korpus zawodnika Ankos MMA jest już bardzo obity. Przed nami decydująca, trzecia runda. Kto by się spodziewał, że w tym starciu zobaczymy trzecią odsłonę?

I Runda

Obaj zaczęli od bardzo spokojnej stójki. Widać było respekt do siły ciosu przeciwnika. Andryszak boksował, zaś Stosić kopał niskie kopnięcia. W końcu "Longer" zdecydował się na obalenie, które zakończyło się powodzeniem. Na ziemi kontrolował walkę, ale zadawał mało ciosów. Niemniej jednak to on był efektywniejszy w pierwszej odsłonie walki. 

Czas na wielkie grzmoty! Darko Stosić kontra Michał Andryszak w królewskiej kategorii wagowej!

Zapraszamy na skrót walki Romanowski - Rakas. 

Zapraszamy na skrót walki Czerwińska - Eszer. 

Tymczasem Przybysz w wywiadzie między walkami zdradził, że jego następnym rywalem będzie zawodnik zza granicy. 

Wikłacz był jednym z największych underdogów w tej karcie walk. Mimo to udało mu się sprawić wielką niespodziankę. Po walce wyzwał do walki mistrza Sebastiana Przybysza!

Do tej pory Chorwat uchodził za zawodnika, którego bardzo trudno pokonać w parterze. Wikłacz konsekwentnie dążył do zapięcia duszenia gilotynowego. W końcu udało mu się dopiąć uchwyt. Racić odklepał!

Jakub Wikłacz poddał Antuna Racicia w pierwszej rundzie! Sensacja!

Jakub Wikłacz podąża do klatki KSW. Za chwilę dołączy do niego Antun Racić!

Zapraszamy na skrót walki Piwowarczyk - Trzciński. 

Po pojedynku "Tommy" wyzwał do walki Adriana Bartosińskiego! To musi się wydarzyć!

Obaj zaczęli tę walkę bardzo spokojnie. Rakas wyprowadzał niskie kopnięcia, zaś Romanowski pojedyncze ciosy. W końcu "Tommy" zdecydował się na odważniejszy atak. Zagonił rywala do siatki i tam trafił potężnym lewym sierpowym. Chorwat osunął się na matę. Efektowna wygrana Romanowskiego!

Ależ nokaut! Tomasz Romanowski zwyciężył w pierwszej rundzie!

Nadeszła pora na trzeci pojedynek podczas dzisiejszej gali. Aleksander Rakas z Chorwacji zmierzy się z Tomaszem Romanowskim!

Zapraszamy na skrót walki Luzar-Smajić vs Alvarez. 

Walka toczyła się pod pełne dyktando Czerwińskiej. Zarówno w stójce, jak i w parterze. Na ziemi zielonogórzanka wywalczyła dosiad, a następnie zaszła za plecy rywalki. Nieustannie pracowała ciosami, którymi rozbijała swoją rywalkę. W końcu sędzia Łukasz Bosacki wkroczył i przerwał walkę. Udany debiut utytułowanej kick-boxerki w MMA! 

Emilia Czerwińska! TKO w drugiej rundzie! 

I Runda

Początek rundy był bardzo dynamiczny. Eszer nie chciała wymieniać się ciosami w stójce z Czerwińską i szybko sprowadził walkę do parteru. Zawodniczka z Zielonej Góry jednak szybko przetoczyła i znalazła się na górze. Eszer szukała poddań - trójkąta i balachy. Czerwińskiej udało się przetrwać i wrócić do stójki. Później była kick-boxerka zaczęła przeważać i w końcówce rundy była nawet blisko skończenia pojedynku ciosami w parterze. 

Nie zwalniamy tempa. Czas na starcie debiutantek. Weronika Eszer stoczy bój z Emilią Czerwińską. To już za moment!

Zapraszamy na skrót walki otwarcia. 

Znowu oglądaliśmy akcje zapaśnicze po obu stronach. W końcu Piwowarczyk zaszedł za plecy i widowiskowo przeniósł walkę do parteru. Jednocześnie przełożył rękę pod szyją Trzcińskiego. Zawodnik WCA Fight Team odklepał. Damian Piwowarczyk w znakomitym stylu przywitał się z KSW!

Co za fenomenalna akcja! Damian Piwowarczyk efektownie poddał Marcina Trzcińskiego!

I Runda

To była runda, w której przeważały elementy zapaśnicze. Piwowarczyk próbował dwukrotnie duszenia trójkątnego nogami, z kolei Trzciński szukał gilotny. Obaj jednak skutecznie się bronili. Mimo że walka toczy się głównie w zapasach, to emocji w tym starciu nie brakuje. Pora na drugą rundę!

Marcin Trzciński vs Damian Piwowarczyk - to już za kilka chwil!

Za nami dwie pierwsze walki gali KSW 63. Oto co nas czeka podczas następnej gali. 

Sara Luzar-Smajić wygrała jednogłośną decyzją sędziów!

III Runda

Obraz walki się nie zmienił. Sara Luzar-Smajić prowadziła pojedynek pod swoje dyktando. Szczególną uwagę zwracała dobra praca na nogach Chorwatki. Do tego dokładała celne ciosy. Nawet kiedy Hiszpanka decydowała się na szarżę, zawodniczka UFD skutecznie schodziła z linii ciosu. Werdykt powinien być formalnością. 

II Runda

Alvarez próbowała pojedynczych zrywów, ale za każdym razem była skutecznie stopowana przez Luzar-Smajić. Chorwatka konsekwentnie punktowała swoją rywalkę zadając jej coraz więcej obrażeń. Garda Hiszpanki była na tyle dziurawa, że ciosy Luzar-Smajić dochodziły do jej twarzy bez większego problemu. Przed nami trzecie starcie, w którym Alvarez bezwzględnie musi zaryzykować, jeśli marzy o wygranej. 

I Runda

W pierwszej rundzie oglądaliśmy głównie wymiany bokserskie między zawodniczkami. Alvarez przegrywała je i dlatego zdecydowała się na sprowadzenie. Tyle że Chorwatka świetnie tę próbę obroniła. Gdy walka wróciła do stójki, znowu przewagę miała Luzar-Smajić. Bardzo dużo ciosów reprezentantki UFD Gym dochodziło do głowy Hiszpanki. 

Pora na drugą walkę dzisiejszej gali. Aitana Alvarez przekroczyła już próg klatki KSW. Za moment dołączy do niej Sara Luzar-Smajić!

Sędziowie byli jednomyślni! Wszyscy trzej wskazali zwycięstwo Michała Domina! 

III Runda

Przez niemal pół rundy oglądaliśmy wymiany w stójce. Wrażenie zawodnika skuteczniejszego sprawiał Domin. W końcu Karolczyk ruszył po obalenie, które zawodnik z Jastrzębia obronił. Domin znalazł się na górze i z tej pozycji kontrolował walkę do momentu, gdy Karolczyk wykonał udane przetoczenie. Zawodnik Ankos MMA spędził resztę rundy będąc z góry. Za chwilę poznamy werdykt!

II Runda

Po kilku wymianach w stójce Karolczyk spróbował sprowadzenia, lecz dobrą obroną popisał się Domin. Zawodnik Ankos MMA ponowił próbę kilkadziesiąt sekund później, lecz znowu Domin zareagował prawidłowo. W kolejnych sekundach Domin dociskał rywala przy siatce. Ofensywę zapaśniczą zakończył sprowadzeniem walki do parteru. Na półtorej minuty przed końcem walka wróciła do stójki, lecz tam presję zaczął wywierać Domin. Karolczyk znowu próbował obalać, ale widać u niego coraz większe zmęczenie. 

I Runda

Obaj zaczęli od niskich kopnięć i krótkich kombinacji. Później mieliśmy kilkadziesiąt sekund klinczu przy siatce, po czym walka wróciła na środek klatki. Karolczyk kontrował ataki rywala frontalnym kopnięciem w okolice brzucha. Domin atakował niskimi kopnięciami i obszernymi ciosami. Minutę przed końcem rundy zawodnik Ankosu próbował duszenia anaconda. Domin jednak skutecznie się wybronił. Niemniej jednak końcówka rundy należała do Karolczyka. 

A przed nami pierwsza walka gali KSW 63! Szymon Karolczyk jest już w klatce. W stronę areny podąża Michał Domin. Za chwilę pierwszy gong!

Poznaliśmy pierwszych bohaterów następnej gali! Na KSW 64 wystąpią m.in. Sebastian Przybysz i Karolina Owczarz. Ponadto dojdzie do starcia Patryka Kaczmarczyka z Robertem Ruchałą. Wydarzenie odbędzie się 24 października w łódzkiej Atlas Arenie!

Trwa studio przed galą. Przypominamy wczorajszą ceremonię ważenia. 

Dobry wieczór! Zaczynamy galę KSW 63. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie