Czy na ME siatkarzy 2021 jest mecz o trzecie miejsce? Kiedy Polska gra o brązowy medal?

Siatkówka
Czy na ME siatkarzy 2021 jest mecz o trzecie miejsce? Kiedy Polska gra o brązowy medal?
fot. PAP
Czy na ME siatkarzy 2021 jest mecz o trzecie miejsce?

Mecz o trzecie miejsce na siatkarskich mistrzostwach Europy 2021 - czy zostanie rozegrany? Z pewnością wielu kibiców zastanawia się, ile spotkań pozostało do końca niezwykle emocjonującego turnieju. Kto zagra w meczu o trzecie miejsce podczas ME siatkarzy 2021? Kiedy Polska gra o brązowy medal siatkarskich ME?

Siatkarskie mistrzostwa Europy wchodzą w decydującą fazę. Najważniejsze mecze turnieju zostaną rozegrane w katowickim Spodku. W gronie czterech najlepszych drużyn ME siatkarzy 2021 znalazły się reprezentacje Polski, Słowenii, Serbii i Włoch. Tytułu bronią Serbowie.

W pierwszym półfinale Polska zagrała ze Słowenią, a Serbia zmierzy się z Włochami. Finał, bez względu na to, które drużyny się w nim znajdą, zapowiada się więc niezwykle ciekawie. Kibice zastanawiają się natomiast, czy podczas ME siatkarzy 2021 jest mecz o trzecie miejsce. Czy przegrani z półfinałów będą mieli szansę na zdobycie brązowego medalu?

Czy na ME siatkarzy 2021 jest mecz o trzecie miejsce?

Odpowiadając krótko - jest. Porażka w półfinale nie będzie oznaczała końca turnieju dla drużyn, które okażą się słabsze od swoich przeciwników. Polacy, po przegranej ze Słowenią, nadal pozostają w grze o brązowy medal. Mecz o 3. miejsce siatkarskich mistrzostw Europy odbędzie się w niedzielę (19.09) o godzinie 17:30. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie