Wyniki XII Memoriału Józefa Gajewskiego

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki najlepsi w XII Memoriale Józefa Gajewskiego.

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki najlepsi w XII Memoriale Józefa Gajewskiego. Niezwykle zacięty mecz finałowy rozstrzygnął się dopiero w tie-breaku, w którym ekipa z Suwałk rozprawiła się z Treflem Gdańsk. Na trzecim miejscu uplasowali się siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn.

Mecz o zwycięstwo to była prawdziwa siatkarska uczta. Niemal za każdym razem wynik rozstrzygał się dopiero w końcówce, a w czwartym secie siatkarze zakończyli partię osiągając rezultat 32:30! W piątym secie ponownie suwalczanie okazali się lepsi, dzięki czemu mogli cieszyć się z triumfu w domowej imprezie, wygrywając 3:2 (24:26, 25:18, 23:25, 32:30, 15:11).

W równie zaciętym meczu o 3. miejsce Indykpol AZS Olsztyn rozprawił się z ukraińskim Barkom-Każany Lwów 3:1 (25:17, 25:23, 18:25, 25:22).