Vital Heynen ze łzami w oczach. "Czas na kogoś innego"

Siatkówka
Vital Heynen ze łzami w oczach. "Czas na kogoś innego"
Fot. Polsat Sport
Vital Heynen ze łzami w oczach. "Czas na kogoś innego"

Vital Heynen udzielił przejmującego wywiadu, w którym dał do zrozumienia, że rozstaje się z reprezentacją Polski. - Czas na kogoś innego - powiedział ze łzami w oczach selekcjoner Biało-Czerwonych.

Reprezentacja Polski siatkarzy zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy, pokonując Serbię 3:0, ale po spotkaniu w katowickim Spodku oglądaliśmy także smutne obrazki. Wszystko z powodu Vitala Heynena, który pożegnał się z kibicami, po czym udzielił przejmującego wywiadu Marcinowi Lepie.

 

- Czas na kogoś innego - powiedział ze łzami w oczach selekcjoner Biało-Czerwonych.

 

Tym samym Belg niejako potwierdził rozstanie z kadrą. W ostatnim czasie pojawiło się sporo spekulacji na temat nowego trenera, a wśród nich był również scenariusz o ponownej kandydaturze Heynena. Po tych słowach dotychczasowego selekcjonera, chyba trudno myśleć o kontynuacji jego pracy.

 

Reprezentacja Polski pod wodzą Heynena zdobyła wiele medali, w tym przede wszystkim złoty medal mistrzostw świata w 2018 roku. Biało-Czerwoni w tym roku byli jednym z faworytów igrzysk olimpijskich w Tokio, ale odpadli w ćwierćfinale z późniejszym triumfatorem - Francją.

Vital Heynen po meczu z Serbią:

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie