Zakrwawione zęby zawodnika UFC. Groźnie wyglądający uraz (ZDJĘCIE)

Sporty walki
Zakrwawione zęby zawodnika UFC. Groźnie wyglądający uraz (ZDJĘCIE)
Fot. Polsat Sport
Amerykanin poważnie uszkodził zęby. Mimo koszmarnie wyglądającego urazu, kontynuował pojedynek.

W co-main evencie gali UFC Vegas 37 Ion Cutelaba (16-6, 12 KO, 2 SUB) w przekonującym stylu pokonał na pełnym dystansie Devina Clarka (12-6, 3 KO,1 SUB). Podczas walki Amerykanin poważnie uszkodził zęby. Mimo koszmarnie wyglądającego urazu, kontynuował pojedynek.

Po zakończeniu drugiej rundy "Brown Bear" skierował się do swojego narożnika. Wówczas kamery uchwyciły zakrwawione i powyginane zęby Clarka. Kontuzja wyglądała na tyle poważnie, że lekarz musiał ocenić jego zdolność do walki. Ostatecznie 31-latek został dopuszczony do kontynuowania pojedynku. 

 

ZOBACZ TAKŻE: UFC Vegas 37: Smith udusił Spanna, cenna wygrana Lipski 

 

 

Amerykanin wykazał się dużą ambicją, lecz to nie wystarczyło do zwycięstwa. Cutelaba kontrolował przebieg starcia i triumfował jednogłośną decyzją sędziów. Dla Mołdawianina był to powrót na zwycięską ścieżkę po trzech walkach bez wygranej. 

 

W walce wieczoru UFC Vegas 37 Anthony Smith (36-16, 19 KO, 14 SUB) poddał przez duszenie zza pleców w pierwszej rundzie Ryana Spanna (19-7, 5 KO, 11 SUB). Zwycięstwo odniosła również była mistrzyni KSW Ariane Lipski (14-7, 6 KO, 3 SUB). Brazylijka polskiego pochodzenia wypunktowała na pełnym dystansie dotąd niepokonaną Mandy Bohm (7-1-1NC, 2 KO, 2 SUB). 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie