Polsat Boxing Night 11: Poznaliśmy kolejnych bohaterów gali. Laura Grzyb zmierzy się z Iranką

Sporty walki
Polsat Boxing Night 11: Poznaliśmy kolejnych bohaterów gali. Laura Grzyb zmierzy się z Iranką
Fot. Instagram.com/lauragrzyb_official
Laura Grzyb wystąpi na najbliższej gali Polsat Boxing Night.

Puneh Akhundtabarmazandarani (5-3) będzie przeciwniczką Laury Grzyb (5-0, 3 KO) na Polsat Boxing Night 11. Na tej samej gali wystąpi Kamil Jenel (0-0), którego rywalem będzie Michał Łoniewski (2-1). Wydarzenie odbędzie się 22 października w Gliwicach .

Pięściarka z Iranu posługuje się również pseudonimem "Tina Akhoondtabar". Co ciekawe, uczestniczka najbliższej gali PBN jest również znaną aktorką. Na Instagramie śledzi ją 767 tysięcy użytkowników. Według portalu "Tapology" 34-latka legitymuje się zawodowym bilansem pięciu wygranych i trzech porażek. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Babilon Boxing Show w Jaworznie. Michał Syrowatka i JanLodzik w karcie walk 

 

Z kolei Polka jest niepokonana na zawodowym ringu. Pięściarka z Jastrzębia-Zdroju stoczyła pięć walk i wszystkie wygrała, z czego trzy przed czasem. Dla Grzyb będzie to debiut pod szyldem PBN. 

 

Sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Night 11 ruszy w czwartek 14 października w serwisie eBilet.pl ---> TUTAJ.

 

Na Polsat Boxing Night zadebiutuje również Jenel. Zawodnik znany z kick-boxerskich ringów stoczy bój z Łoniewskim, który na pierwszej gali Polsat Boxing Promotions pokonał Konrada Kaczmarkiewicza. 

 

Gala Polsat Boxing Night odbędzie się 22 października w Gliwicach. W karcie walk znalazły się pojedynki m.in. Nikodema Jeżewskiego ze Stevem Cunninghamem i Youriego Kalengi z Siergiejem Radczenką. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie