WTA w Ostrawie: Linette/Pera - Sharma/Van der Hoek. Relacja na żywo

Magda Linette i Bernarda Pera w drugiej rundzie rywalizacji deblowej na turnieju w Ostrawie staną naprzeciwko pary Astra Sharma - Rosalie Van der Hoek. Którym tenisistkom uda się awansować do półfinału? Relacja na żywo z meczu Linette/Pera - Sharma/Van der Hoek na Polsatsport.pl.

Linette i Pera w poprzednim meczu mierzyły się z Alicją Rosolską i Andreą Mitu. Pierwszy set był pokazem dominacji jednej ze stron. Znajdująca się wyżej w rankingu WTA Polka nie straciła w tej partii ani jednego gema. Kolejna część rywalizacji była zdecydowanie bardziej wyrównana. Linette razem ze swoją partnerką zdołały przełamać przeciwniczki, co dało im zwycięstwo w tym spotkaniu.

Para Sharma - Van der Hoek ma za sobą trudniejszą przeprawę w pierwszej rundzie turnieju na kortach w Czechach. Ich rywalkami były Katarzyna Kawa i Alena Fomina. Oba sety trwały ponad 45 minut. Australijsko-holenderskiemu duo udało się wygrać starcie, jednak zajęło im to lekko ponad półtorej godziny.

Relacja na żywo z meczu Linette/Pera - Sharma/Van der Hoek na Polsatsport.pl. Początek ok. godz. 15:30.