ATP w Metz: Hubert Hurkacz - Andy Murray. Relacja i wynik na żywo

Hubert Hurkacz w czwartek rywalizować będzie na kortach we francuskim Metz. Rywalem Polaka w ćwierćfinale Moselle Open będzie legendarny Andy Murray. Relacja i wynik na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Andy Murray na Polsatsport.pl.

Po kilku tygodniach przerwy po US Open, Hubert Hurkacz wybrał się do Francji. Za oceanem odpadł w drugiej rundzie przegrywając z Włochem Andreasem Seppim. W Metz Polak jest rozstawiony jest z numerem 1, więc w pierwszej rundzie miał wolny los i nie musiał rywalizować. W kolejnej spotkał się z reprezentantem gospodarzy Lucasem Pouille, którego ograł w dwóch setach (6:2, 6:3).

Rywalem wrocławianina będzie podwójny złoty medalista olimpijski, dwukrotny mistrz Wimbledonu, i triumfator US Open. Andy Murray to były lider rankingu ATP, ale obecnie plasuje się dopiero na 113. miejscu. Brytyjczyk nie może wrócić do dobrej dyspozycji po dwóch skomplikowanych operacjach biodra, które przeszedł w 2018 i 2019 roku. Na turnieju w Metz po drodze wyeliminował Ugo Humberta (4:6, 6:3, 6:2) i Vaska Pospisila (6:3, 6:3).

Murray i Hurkacz po raz trzeci spotkają się w tym roku na korcie. Zmierzyli się w sierpniowym turnieju ATP 1000 w Cincinnati, a polski zawodnik wygrał 7:6(4), 6:3. Obaj tenisiści wpadli na siebie się także…  na treningu Hurkacza przed turniejem w Metz, a zdjęcie z brytyjską legendą tenisa Polak udostępnił na swoich mediach społecznościowych.

Relacja i wynik na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Andy Murray od 15:30 na Polsatsport.pl.