TAURON Liga: E.Leclerc Moya Radomka Radom - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarki E.Leclerc Moya Radomki Radom rozpoczną sezon domowym starciem z Polskimi Przetworami Pałac Bydgoszcz. Zdecydowanymi faworytkami tej potyczki są gospodynie. Czy potwierdzą to na parkiecie? Relacja i wynik na żywo z meczu E.Leclerc Moya Radomka Radom - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz na Polsatsport.pl.

Podopieczne Riccardo Marchesiego mają za sobą udany sezon, w którym awansowały do półfinału rozgrywek. Na tym etapie musiały jednak uznać wyższość późniejszym mistrzyniom Polski - Grupie Azoty Chemik Police. Ostatecznie zakończyły zmagania na czwartym miejscu, przegrywając z ŁKS-em Commerceconem 2:3 w rywalizacji do trzech zwycięstw.

 

ZOBACZ TAKŻE: Liga Mistrzów siatkarek i siatkarzy: Losowanie fazy grupowej. Transmisja na Polsatsport.pl


Z kolei siatkarki z Bydgoszczy rozgrywki 20/21 zakończyły na dziewiątej lokacie w lidze. Teraz ich celem jest poprawienie tej pozycji. Z pewnością nie będzie to łatwe, ponieważ wiele zespołów prezentuje wysoki i wyrównany poziom.


Ostatnie dwa starcia pomiędzy obiema ekipami kończyły się pewnym zwycięstwami radomianek. Czy i tym razem będą górą?


Relacja i wynik na żywo z meczu : E.Leclerc Moya Radomka Radom - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz na Polsatsport.pl. Początek o 18:00.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie