Krew, pot i uśmiech. Czołowi polscy zawodnicy MMA na obozie Artnox Fight Sport

Sporty walki
Krew, pot i uśmiech. Czołowi polscy zawodnicy MMA na obozie Artnox Fight Sport
fot. Polsat Sport

Niezależnie czy na horyzoncie walka, czy jej brak, to trzeba trenować. We Wrocławiu około czterdziestu zawodników MMA spotkało się na trzydniowym obozie Artnox Fight Sport. Kamera Polsatu Sport zajrzała za kulisy zgrupowania.

Czołowi polscy zawodnicy MMA, walczący w organizacji FEN, KSW, Babilon MMA i Oktagon MMA, pojawili się na obozie treningowym we Wrocławiu. Zgrupowanie trwało od 19 do 21 września.

 

Szymon Dusza, Paweł Pawlak, Adrian Bartosiński, Michał Michalski, Dominik Zadora, Dawid Śmiełowski, Michał Pietrzak, Patryk Surdyn, Bartłomiej Gładkowicz, Bartosz Słomiak, Krystian Blezień, Artur Drążek, Jacek Jędraszczyk, Kamil Kraska, Jakub Kamieniarz, Sebastian Rajewski i inni zawodnicy trenowali ze sobą dwa razy dziennie. Pierwszy trening odbywał się o godzinie 11:00, drugi późnym wieczorem o godzinie 21:00. 

 

Zobacz także: "Może UFC zorganizuje galę w Polsce, gdy..."

 

Treningi zapaśnicze prowadził Radosław Marcinkiewicz, utytułowany zapaśnik, brązowy medalista Igrzysk Europejskich w Baku. Cennymi radami dotyczącymi technik w stójce podzielił się Witold Kostka, trener kadry Polski w K1 i kick-boxingu. Artur Gwóźdź, założyciel grupy managerskiej Artnox Fight Sport, poprowadził treningi w parterze i przy siatce. 

 

Zawodnicy nie tylko dzielili się wiedzą i testowali swoje umiejętności podczas sparingów. Znaleźli także czas na grupowe wyjście do kina oraz integrowali się podczas wspólnego spożywania posiłków.

 

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie