Grzegorz Krychowiak i Sebastian Szymański w jedenastce kolejki ligi rosyjskiej

Grzegorz Krychowiak i Sebastian Szymański w jedenastce kolejki

Grzegorz Krychowiak i Sebastian Szymański zostali wybrani do jedenastki dziewiątej kolejki rosyjskiej ekstraklasy. "Krycha" w swoim ostatnim meczu strzelił gola i zanotował asystę, a były zawodnik Legii Warszawa asystował przy jednym trafieniu.

Krychowiak ostatnio zachwycił kibiców rosyjskiej ligi piękną asystą. Pomocnik otrzymał piłkę na swojej połowie, po czym wysokim podaniem dograł do Remy’ego Cabelli. Futbolówka wylądowała pod nogami Francuza, który oszukał defensywę rywali i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

W drugiej połowie polski pomocnik wykonywał rzut karny. 31-latek bez problemu wykorzystał stały fragment gry, tym samym strzelając ostatniego gola w tym spotkaniu. Jego FK Krasnodar pokonał PFK Soczi 3:0.

Szymański był również jednym z kluczowych elementów swojej drużyny. Reprezentant Polski asystował przy trafieniu Viacheslava Gruleva, jednak jak podkreślają rosyjskie media, to nie jedyna wartość, jaką 21-latek wniósł do tego spotkania. Były piłkarz Legii Warszawa był jednym z głównych motorów napędowych ofensywy zespołu z Moskwy.

Między innymi dzięki jego umiejętnościom Dynamo Moskwa zwyciężyło 2:0 z Rubinem Kazań.

Dobra gra reprezentantów Polski została doceniona. Zarówno Krychowiak, jak i Szymański zostali wybrani do najlepszej jedenastki dziewiątej kolejki ligi rosyjskiej.