Liga Mistrzów: Pierwszy gol Lionela Messiego dla PSG (WIDEO)

Leo Messi wreszcie trafił dla PSG.

Lionel Messi zdobył pierwszą bramkę w barwach Paris Saint-Germain! Argentyńczyk dokonał tej sztuki w meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów z Manchesterem City.

Piłkarze PSG zmierzyli się z Manchesterem City w hicie drugiej kolejki Ligi Mistrzów. Gospodarze nie musieli długo czekać na pierwszą bramkę. Już w 8. minucie wynik spotkania otworzył Idrissa Gueye.

W 74. minucie swego pierwszego trafienia w barwach ekipy z Paryża doczekał się Messi. Argentyńczyk ruszył w kierunku pola karnego rywali, rozegrał piłkę z Kylianem Mbappe i efektownym uderzeniem z okolicy 16. metra podwyższył na 2:0. Jak się później okazało, ta bramka ustaliła wynik meczu.

Messi zdobył 120 bramek w Lidze Mistrzów w barwach Barcelony, teraz popisał się pierwszym trafieniem dla PSG.